POHLAVÍ
| PES
| RODIČE
| KÓD
| TŘÍDA
|
pes
| Jasper Bílý
trpaslík
| Orry x Denny Bílý
trpaslík
| 5CV1/P
| 2.
třída -
doživotně
|
pes
| Baron ze
Svobodného dvora
| Vito v. Waldwinkel
x Cher Bílý trpaslík
| 5CY1/P
| 2.
třída
|
pes
| Batul z Minkovické
doliny
| Quero Hartis x
Anett Tigra Czech
| -
| nezařazen
-
povaha
|
pes
| Faraon Bohemia
Abakan
| Bren z Daskonu x
Chappa z Pohraniční stráže
| 4CKXQ1/P
| 2.
třída
|
pes
| Fred Anrebri
| Jabina Querry x
Emilka Anrebri
| 5V1/P
| 2.
třída
|
pes
| Chuligán z Jirkova
dvora
| Pluto z Pohraniční
stráže x Yška
z Jirkova dvora
| 5CX2/P
| 2.
třída
|
pes
| Jago Jipo-Me
| Reno Jipo-Me x
Tino Jipo-Me
| 4CVQ1/P
| 2.
třída
|
pes
| Jambo Majorův háj
| Reno Jipo-Me x
Gibi Majorův háj
| 7Y1/P
| 2.
třída
|
pes
| Yero Anrebri
| Frankie Anrebri x
Hilli z
Jančího dvora
| 5JV1/P
| 1.
třída
|
fena
| Agi Irfis
| Perry Venušina
sopka x Doroty
Jivě-Toka
| 5CV1/P
| 2.
třída -
doživotně
|
fena
| Barnie Arga - Star
| Yran z Jiř-Moch x
Arna Arga-Star
| 5I1/P
| 2.
třída -
doživotně |
fena
| Deysi Daxis
| Nicko Hartis
Bohemia x Assia
Daxis
| 5I1/P
| 1.
třída -
doživotně |
fena
| Grejs Skočická
samota
| Car z Pohraniční
stráže x Ypsi z
Pohraniční stráže
| 5CKY1/P
| 2.
třída -
doživotně |
fena
| Jiskra z Osobovské
skály
| Ero zo
Štiavnických hor x Greta
z Osobovské skály
| 5V1/P
| 1.
třída -
doživotně |
fena
| Prema Aritar Bastet
| Jaguar Aritar
Bastet x Greta z
Osobovské skály
| 5V1/P
| 1.
třída -
doživotně |
fena
| Bona Mania Bohemia
| Ergo Hartis
Bohemia x Bára z
Oplovny
| 5CV1/P
| 1.
třída
|
fena
| Bona Stakor
| Xandy Vitaxis x
Ula z Jiř-Moch
| -
| nezařazena
-
povaha
|
fena
| Cathy z Alfovy
zahrady
| Kinte v. Sickinger
Moorwerk x
Bína z Pohraniční stráže
| 5CV1/P
| 2.
třída
|
fena
| Fera Venušina
sopka
| Pedro Hartis
Bohemia x Xanta
Venušina sopka
| 5Y2/P
| 2.
třída
|
fena | Gábi Skočická
samota
| Car z Pohraniční
stráže x Ypsi z
Pohraniční stráže | 5CV1/P
| 1.
třída
|
fena | Hanach Jipo-Me
| Reno Jipo-Me x
Chayma z
Pohraniční stráže
| 5V1/P
| 1.
třída
|
fena | Hedda z Berounské
bašty
| Cyril Bílý
trpaslík x Cinda z
Pohraniční stráže
| 5CKV1/N
| 2.
třída
|
fena | Cher Skočická
samota
| Cor Derik x Ypsi z
Pohraniční
stráže | 5CV1/P
| 2.
třída
|
fena | Mamba Majorův háj
| Baghiro v.d. Bösen
Eichen x Gibi
Majorův háj
| 5JY1/P
| 1.
třída
|
fena
| Odyssia Niox
| Charli Niox x
Ichell Niox
| 7Y2/P
| 2.
třída
|
fena
| Orka z Jenive
| Bryn Zde-Sko x
Ebola z Jenive
| 5V1/P
| 2.
třída
|
fena
| Tara z Golha
| Piko Bret-Bett x
Lara z Golha
| 4V1/P
| 2.
třída
|
fena
| Umber Aritar Bastet
| Quin v. Sickinger
Moorwerk x
Cara Junák
| 5V1/P
| 1.
třída
|